Laten informeren over en reageren op de A7/N33 plannen kan nog steeds!

U heeft nog steeds de mogelijkheid om zich aan te melden voor de informatiebijeenkomst in Winschoten op 2 maart. Ook is het mogelijk om tot 6 maart te reageren op de site van de provincie!
De informatiebijeenkomst in Winschoten wordt gehouden op woensdag 2 maart 2022 Harbour Jazz Club, Havenkade-West 3 Winschoten
16.30-18.00 uur
18.30-20.00 uur
20.00-21.30 uur
U kunt zich nog opgeven voor één van deze tijden van de inloopbijeenkomsten. Het kan zijn dat voor een bepaald tijdstip het maximaal aantal deelnemers bereikt is. Als u wel wilt komen en het tijdstip niet belangrijk is, zet dat dan in de mail. De provincie hoort graag welke tijdstip u het beste schikt en met hoeveel personen u zult komen. U kunt dit doorgeven bij voorkeur per mail: p.wetterauw@provinciegroningen.nl (of telefonisch: 06 527 61 695)
U kunt ook nog steeds reageren op de site www.stemvanprovinciegroningen.nl om een reactie te geven op het 'Ruimtelijk economisch perspectief A7/N33' dat zo'n grote impact heeft op het woon- en leefklimaat in Westerlee. Dat kan nog tot 6 maart.
STAP presenteert interactieve video voor inwoners Oldambt met geldzorgen
STAP presenteert op vrijdag 24 mei een bijzondere interactieve video die inwoner…
Stormbaan voor de jeugd van 6 tot en met 17 jaar
JeugdwerkHW organiseert op zaterdag 17 mei een stormbaan aan de 1e Garstelaan 5.…