Terug naar Vereningen

Happen en trappen van 19 juni verplaatst naar 3 juli!

Gepubliceerd op:
Happen en trappen van 19 juni verplaatst naar 3 juli!

De geplande Doortrappen fietstocht Trappen, Happen & Grappen die op vrijdag 19 juni zou plaatsvinden in de gemeente Oldambt is gewijzigd!

Via dit bericht willen we jullie laten weten dat deze fietstochthelaas niet doorgaat op de oorspronkelijke datum. Vanwege de verwachte hoge temperaturen (boven de 30 graden) en de kans op onweersbuien in de middag hebben wij besloten de activiteit te verplaatsen.

De fietstocht wordt verplaatst naar:

🚲 vrijdag 3 juli
🕙 10.00 – 12.30 uur

 

🚲 Trappen, Happen & Grappen – vrijdag 3 juli

Zin in een middag vol gezelligheid, beweging, leuke workshops én een lekker hapje? Doe dan mee met Trappen, Happen & Grappen in gemeente Oldambt!

 

Tijdens deze fietsmiddag bezoekt u verschillende locaties met leuke activiteiten en workshops. Zo kunt u meedoen aan een sport- en beweegquiz, nostalgische Oud Hollandse spellen spelen en deelnemen aan een workshop cognitief fitness onder begeleiding van de beweegcoach.

📍 U kunt zelf kiezen bij welke locatie u opstapt:

  • Midwolda – Dorpshuis De Schakel

  • Finsterwolde – MFC de Hardenberg

  • Heiligerlee – Speeltuinvereniging Heiligerlee

🕐 Tijd: vanaf 10:00 en tot 12:30 uur

Aanmelden of meer informatie

Aanmelden is verplicht en kan uiterlijk tot en met 1 juli via het aanmeldformulier: Trappen, Happen & Grappen fietstocht op vrijdag 3 juli (aanmelden uiterlijk 1 juli)  - Formulier invullen

Of neem contact op met beweegcoach Eva Gnodde:

📧e.gnodde@hvdsg.nl
📞 06 26 74 58 64

 

Foto: Pixabay

Militaire jeugdavond (10 t/m 17 jaar)

Militaire jeugdavond (10 t/m 17 jaar)

JeugdwerkHW organiseert op zaterdag 27 juni een militaire jeugdmiddag/avond vana…

 
Militaire kindermiddag (6 t/m 10 jaar)

Militaire kindermiddag (6 t/m 10 jaar)

Zaterdag 27 juni wordt er van 12.00 tot 15.00 uur een militaire kindermiddag geo…